Light Paket

CNR Dizayn'ın yeni tasarımlarından olan tanıtım web sayfasına sahip olmak artık çok hesaplı. Hem şık hem de modern bir web sayfasına bir telefon mesafesindesiniz.
 
Sayfa tamamen HTML5 özelliklere sahip olup kontrol paneli ile birlikte siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Kontrol panelinin kullanımı son derece basittir. Facebook kullanabilen yada internette gezinebilen herkes kontrol panelini de son derece kolay kullanabilmektedir.
 
Sayfanız ile tüm temayı yeniden yaratabilir, tüm sayfaları yeniden adlandırabilir ve video paylaşımları dahil tüm içeriği kendi beklentilerinize göre sıfırdan yaratabilirsiniz. Üstelik bütün bunları sadece tek bir tıklamayla yaparsınız.
 
Artık kaliteli ve şık bir web sayfasına sahip olmak için büyük bütçeler ödemek zorunda değilsiniz.
 
CNR Dizayn'ın bu yeni ürünü ile sektörünüzde farkınızı hissettirin. Müşterileriniz size daha kolay ulaşsın. Anlık trafik sonuçları ile daha fazla kişiye ulaşın.
 
Ayrıca sayfamız Google dostudur. Arama motorlarında ön plana çıkmak için tasarlanmış ve kodlanmıştır.
 
Bütün bunların yanında Android ve İOS kullanan tüm telefon ve tabletlerle de uyumludur.
 
Sayfa Özellikleri:
 
Özelleştirilebilir Tema:
 
* Sayfanızın menü başlıklarını, arka plan renklerini, yazı tiplerini, yazı renklerini, font büyüklüklerini özetle tema ile ilgili her şeyi kendi isteğinize göre yönetim panelinden değiştirebilirsiniz.
 
* Yönetim panelinden her sayfanın adını ve yayın durumunu ayarlayabilirsiniz. Yayına kapattığınız bir sayfa artık menü çubuğunda görüntülenmez. Yada isim değişikliği yaparsanız sizin verdiğiniz ad ile görüntülenir. (Örnek: Ürünler yerine Kurslarımız gibi.)
 
Açık ve Kapalı Detay Sayfaları:
 
* Sayfanızda yarattığınız liste elemanlarını (ürünler vb.) dilerseniz tıklandığında detaylarını göstereceği bir sayfaya yönlendirebilirsiniz. İçeriği olmayan liste ürününü sadece ana sayfada özetleme imkanı sunar. (Örnek: Örnek sitedeki --Demo1-- hizmetlerimiz sekmesine tıklayınca çıkan liste ürünlerinin adına tıklayınca bir tepki vermez ancak ürünlerimiz sekmesindeki liste ürününün adına tıklayınca detay sayfasına gider. Siz de bunu dilediğiniz sayfa için açıp kapatabilirsiniz.
 
* Detay sayfalarında detayını vermek istediğiniz ürün, hizmet, referans vb. 'ye ait detaylı büyütülebilir fotoğraflar yayınlar. (Bkz: Örnek site --Demo1-- ürünler sekmesi "Starter Web Sayfası")
 
* Full sosyal medya entegrasyonu ile kullanıcıların anında sayfanızı sosyal medyada beğenmelerini ve paylaşımda bulunmalarını sağlar. Böylelikle siz hiç zahmete girmeden sayfa içerikleriniz ziyaretçileriniz sayesinde yüzlerce hatta binlerce kişiye anında ulaşır.
 
Açık ve Kapalı Detay Fotoğrafları:
 
* Sayfada bulunan liste ürünlerinin fotoğraflarını tıklandığında büyük fotoğrafı göstermesi için ayarlayabilirsiniz. (Örnek: Örnek sitede --Demo1-- referanslar bölümündeki liste ürünlerinin fotoğrafına tıklayınca fotoğrafın büyütülmüş halini gösterirken; diğer sayfalarda bir tepki vermez.) Bu özelliği dilediğiniz sayfa için açıp kapatabilirsiniz.
 
 
Gelişmiş Kontrol Paneli:
 
* Kontrol paneli ile tüm içeriğe tek tıkla müdahalede bulunma imkanı.
* Ziyaretçi durumu detaylı listeleme.
* Farklı yetki seviyelerine sahip farklı kullanıcılar atama.
 
Kategori Bazlı Listeleme:
 
* Ürünlerinizi dilerseniz ortak bir görünümde dilerseniz de yaratacağınız kategoriler altında kategori bazlı sergileme imkanı.
 
Gelişmiş Listeleme:
 
* Her sayfanın liste ürünlerinin nasıl gösterileceğini seçebilirsiniz. (Örnek Son eklenen kayıt ilk olarak çıksın yada tersi gibi;  alfabetik A-Z yada Z-A sıralama gibi.)
 
Full SEO Uyumu:
 
* Arama motoru optimizasyonu tam olarak yapılmıştır. Link yapısı google algoritmalarına göre oluşturulmuş arama motoru dostu bir kodlamaya sahiptir.
 
Sınırsız sayıda ürün ve içeriğinizi paylaşabileceğiniz çok şık ve ekonomik bir çözüme kavuşmak üzeresiniz. Tek yapmanız gereken bizi aramak.