Medium Paket

CNR Dizayn'ın yeni tasarımlarından olan medium tanıtım web sayfasına sahip olmak artık çok hesaplı. Hem şık hem de modern bir web sayfasına bir telefon mesafesindesiniz.
 
Sayfa tamamen HTML5 özelliklere sahip olup kontrol paneli ile birlikte siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Kontrol panelinin kullanımı son derece basittir. Facebook kullanabilen yada internette gezinebilen herkes kontrol panelini de son derece kolay kullanabilmektedir.
 
Sayfanız ile tüm temayı yeniden yaratabilir, tüm sayfaları yeniden adlandırabilir ve video paylaşımları dahil tüm içeriği kendi beklentilerinize göre sıfırdan yaratabilirsiniz. Üstelik bütün bunları sadece tek bir tıklamayla yaparsınız.
 
Artık kaliteli ve şık bir web sayfasına sahip olmak için büyük bütçeler ödemek zorunda değilsiniz.
 
CNR Dizayn'ın bu yeni ürünü ile sektörünüzde farkınızı hissettirin. Müşterileriniz size daha kolay ulaşsın. Anlık trafik sonuçları ile daha fazla kişiye ulaşın.
 
Ayrıca sayfamız Google dostudur. Arama motorlarında ön plana çıkmak için tasarlanmış ve kodlanmıştır.
 
Bütün bunların yanında Android ve İOS kullanan tüm telefon ve tabletlerle de uyumludur.
 
Sayfa Özellikleri:
 
Özelleştirilebilir Tema:
 
* Sayfanızın menü başlıklarını, arka plan renklerini, arka plan resimlerini, yazı tiplerini, yazı renklerini, font büyüklüklerini özetle tema ile ilgili her şeyi kendi isteğinize göre yönetim panelinden değiştirebilirsiniz.
 
* Yönetim panelinden her sayfanın adını ve yayın durumunu ayarlayabilirsiniz. Yayına kapattığınız bir sayfa artık menü çubuğunda görüntülenmez. Yada isim değişikliği yaparsanız sizin verdiğiniz ad ile görüntülenir. (Örnek: Ürünler yerine Kurslarımız gibi.)
 
Açık ve Kapalı Detay Sayfaları:
 
* Sayfanızda yarattığınız liste elemanlarını (ürünler vb.) dilerseniz tıklandığında detaylarını göstereceği bir sayfaya yönlendirebilirsiniz. İçeriği olmayan liste ürününü sadece ana sayfada özetleme imkanı sunar.
 
* Full sosyal medya entegrasyonu ile kullanıcıların anında sayfanızı sosyal medyada beğenmelerini ve paylaşımda bulunmalarını sağlar. Böylelikle siz hiç zahmete girmeden sayfa içerikleriniz ziyaretçileriniz sayesinde yüzlerce hatta binlerce kişiye anında ulaşır.
 
Anında Online Satış Özelliği (Opsiyonel):
 
* Ürünler (yada sizin vereceğiniz ad ne olursa) bölümüne bir ürün işlendiğinde eğer fiyat girilmiş ise paypal entegrasyonu sayesinde anında kredi kartına satış yapma imkanı sunar. Tek yapmanız gereken ücretsiz bir paypal hesabı açmanızdır.
 
* İndirim modülü ile dikkat çekebilir kampanya yapabilirsiniz. Eğer üründe indirim oranı girilmiş ise sistem otomatik olarak eski fiyatın üstünü çizer ve indirimi ile beraber yeni fiyatı listeler.
 
* Satış işleminin durumuna göre kullanıcıyı otomatik karşılayan sayfalar. (Örnek: Başarılı bir satış işleminden sonra müşterinize teşekkür ettiğinizi bildiren bir sayfaya giderken, olumsuz satış işleminde tekrar bekleriz içerikli bir sayfaya otomatik olarak yönlenme.)
 
Gelişmiş Kontrol Paneli:
 
* Kontrol paneli ile tüm içeriğe tek tıkla müdahalede bulunma imkanı.
* Ziyaretçi durumu detaylı listeleme.
* Farklı yetki seviyelerine sahip farklı kullanıcılar atama.
 
Kategori Bazlı Listeleme:
 
* Ürünlerinizi dilerseniz ortak bir görünümde dilerseniz de yaratacağınız kategoriler altında kategori bazlı sergileme imkanı.
 
Gelişmiş Listeleme:
 
* Her sayfanın liste ürünlerinin nasıl gösterileceğini seçebilirsiniz. (Örnek: Vitrin ürünlerini öne çıkarmak, v.b..)
 
Full SEO Uyumu:
 
* Arama motoru optimizasyonu tam olarak yapılmıştır. Link yapısı google algoritmalarına göre oluşturulmuş arama motoru dostu bir kodlamaya sahiptir.
* Tek tıklama ile otomatik site haritası oluşturma ve google'a gönderme.
 
Sınırsız sayıda ürün ve içeriğinizi paylaşabileceğiniz çok şık ve ekonomik bir çözüme kavuşmak üzeresiniz. Tek yapmanız gereken bizi aramak.